Чорна п'ятниця 2018

Популярні магазини


Одяг & обувь


Знижки в leboutique.com
-90%

Leboutique.com

Обвал цін в Presli
-75%

Presli

Распродажи в Rosewe.com
-50%

Rosewe.com

Распродажи в Lotto-sport
-50%

Lotto-Sport

Обвал цен в Kolgot
-50%

Kolgot

Знижки в твоєму браузері: Google Chrome


Знижки

Промокоди

120к знижок

Туризм та відпочинок


Чорна п'ятниця в trikita.com.ua
-80%

Рибальські знижки до мінус 80%. Тільки 3 дні!

"Три Кита" центр сучасної риболовлі

Фінанси


Ви купуєте в Магазинах?


Косметика & парфумерія


Розпродажі в parfums.ua
-50%

PARFUMS.UA

Товари для дому та авто


Чорна п'ятниця в laled.com.ua
-50%

Laled.com.ua

Чорна п'ятниця в avtozvuk.ua
до
-50%

до -50% на всі автотовари!

Іграшки для дітей


Чорна п'ятниця в Toys!
-35%

Toys

Чорна п'ятниця в Містах:


Цифровая & Побутова техніка


Чорна п'ятниця в Stylus
-40%

Stylus

Акції в Mobyllak
-45%

Mobyllak

Чорна п'ятниця в Deshevshe
-44%

Deshevshe.net

Акції в Deka.ua
-20%

Deka.ua

Ювелирка & прикраси


Відео, музика і книги


Чорна п'ятниця в tomtop.com
-40%

Tomtop.com

Чорна п'ятниця в Cafago.com
-40%

Cafago.com

50

Магазинів

150

Знижок

1100

Товарів

Купони і знижки


Меблі


Товари для жінок


Будь першим в розсилці! КОЛИ 30-го ПОЧНУТЬСЯ ЗНИЖКИ !!

Хто може брати участь у Чорної п'ятниці і як це зробити?

Кожен гість нашого порталу може стати щасливим учасник Black Friday Ukraine. Для цього не потрібно тривалої та виснажливої авторизації або складних маніпуляцій. Все досить доступно. Користувачам нашого сайту необхідно лише перейти на сторінку магазина-продавця, в якому згодом будуть робитися покупки (кількість відвідуваних магазинів партнерів не має значення). Всі придбання підсумовуються в загальному кошику. Згодом це робить всіх покупців учасниками гучного розіграшу. Крім заощадженнях на речах, кожен зможе виграти приємні і модні подарунки.

Як стати учасником розпродажу в якості партнеру, за наявності особистого інтернет-магазину?

Для того щоб отримати точну і обґрунтовану відповідь краще звернутися до організаторів цього дійства. Зробити це можна за допомогою представлених на офіціальному сайті контактів. В яких числах відбудеться Чорна п'ятниця 2018 в Україні? Список інтернет-магазинів, які будуть брати участь у даній події. У 2018 році нашу країна обов’язково проведе подібний захід. 29 листопада з 23:59 по 27 листопада до 23:59 включно (72 години) майже усі речі можна буде придбати за відчутно заниженими цінами.

Що таке Чорна п'ятниця?

Щорічний масштабний розпродаж має назву Black Friday. На не великий відрізок часу (три доби) безліч компаній влаштовують обвал цін практично на всі категорії товарів. Багато користувачів мережі інтернет заздалегідь обирають бажаний варіант (доволі вірне рішення), ціни на який в період розпродажу падають до 90%. Перевагою вважається те, що велика кількість всесвітньо відомих брендів і виробників найрізноманітніших товарів беруть участь в цьому заході. Цей варіант шопінгу неймовірно вигідний, а очікування завжди виправдовують себе. Адже всього за три дні можна оновити свій гардероб, інтер'єр квартири, придбати необхідну техніку, заощадивши при цьому відчутну частину фінансових коштів.

Black Friday буде проводитися тільки в Києві? Які ще міста України приймуть участь в очікуваному заході?

Ця подія не зможе оминути великі міста нашої країни. Крім Києва на знижки можуть розраховувати мешканці таких міст, як: Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Одеса, Миколаїв, Харків, Тернопіль, та інші. Детальніше щодо цього питання можна ознайомитись на нашому порталі або офіційних сторінках магазинів партнерів.

Хто є партнерами порталу (список магазинів)?

Ми працюємо з великою кількістю продавців, які надають продукцію по знижкам. В основному це розкручені і всім відомі компанії, чий товар характеризується максимальною якістю і не залишає затребуваних позицій. Ознайомитися зі списком більш докладно і визначитися з особистими варіантами продавців, можна на нашому порталі (у графі - партнери).

Що можна придбати за знижкою і чи є представлена продукція якісною?

Основна перевага даного розпродажу – це розповсюдження знижок лише на якісну, бажану то сучасну продукцію. Більшість покупців заздалегідь знайомляться з акційним каталогом магазинів. Робиться це з наміром отримати бажану річ за дешевою вартістю в перші години початку акції. За допомогою даної події кожен має можливість оновити гардероб брендовим одягом і взуттям, отримати відмінні та безпечними товари (іграшки) для дітей і будинку, стати щасливим володарем іноземних косметичних засобів, побутової техніки, сучасних гаджетів та дизайнерських меблів.

Чи можливі купівлі в точках продажів замість інтернет-порталів?

Акція розрахована для користувачів мережі і в ній беруть участь виключно інтернет-магазини. Отримати речі за акцизними цінами в режимі оффлайн (у точках продажу) не можливо.

Про проект

Copyright © Black Friday v Ukriane 2018

Співробітництво:
Реклама

Ми в соціальних мережах:

Facebook