Чорна п'ятниця в Answear 2018

Легкі та приємні покупки, прозорі умови повернення, великий вибір способів оплати та "смачні" умови доставки. Що це? Мультибрендовый онлайн-магазин Answear!
Асортимент і бренди Мільйони клієнтів у Чехії, Польщі, Словакиї та Румунії вже оцінили асортимент та обслуговування в режимі 24/7. Що ж пропонує магазин українським покупцям? Перш за все, це 250 брендів та більш ніж 20 тис. найменувань одягу, взуття та аксесуарів для жінок, чоловіків і дітей. Портал обіцяє 100% оригіналів, доставку прямиком з Європи протягом 4-х днів і безпроблемне повернення речі, яка не підійшла. Ціновий діапазон представленого асортименту досить широкий. Тут знайде себе і любитель ексклюзива, і студент.

Чорна п'ятниця в Ансвер:


Ви купуєте в Магазинах ?


Популярні магазини


Особливості шопінга

Адаптивний дизайн сайту, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і простий шлях від перегляду товару до корзини - все це робить покупки на Ансвер зручними та швидкими. Так само компанія практикує повернення без запитань, основна умова - укластися в 14 днів, як того вимагає законодавство. Таким чином, покупці нічим не ризикують.

Але в чорну п'ятницю в Answeаr вам буде потрібно конкурувати за понравившуюся вещь зі сотнями тисяч покупців. Тому варто приготуватися до неї заздалегідь. Почніть з банального списку покупок. Як його правильно скласти? По-перше, перегляньте свій актуальний гардероб. Можливо, з деякими вещами варто розлучитися? По-друге, орієнтуйтеся на свої бажання та уявлення. Відмінний шопінг в день, коли стартує величезна розпродаж - це баланс між тим, що вам потрібно і тим, що дуже хочеться.

По-третє, визначтеся з сумою, яку готові витратити одним махом. Адже скидки скидами, а гроші все рівно утекають. Щоб потім не було мучительно важко від витрачених фінансів, дотримуйтесь установленого ліміту. Також ми радимо заповнити кошика заздалегідь, щоб у суєті та ажіотажі Чорної п'ятниці не забути про щось важливе і не впустити дійсно стоячу річ. Кстати, незважаючи на "розпродажний" статус, на все, що ви купите в цей день, розповсюджуються звичайні правила повернення. Покупайте без ризиків і небезпеки! Відкрийте для себе світ сучасної моди, а команда Answear з задоволенням допоможе.

Про проект

Copyright © Black Friday v Ukriane 2018

Cпівробітництво:
Реклама

Ми в соціальних мережах:

Facebook