Чорна п'ятниця в Фокстроті 2018

Потрібен новий холодильник, шукайте пральну машину замість старої, або хочете встановити потужний сучасний кондиціонер? Потрапити пару тижнів. Адже в останній п'ятничний день листопада тільки Фокстрот пропонує великогабаритну техніку зі знижкою від 40%.

Чорна п'ятниця в Foxtrot:


Ви купуєте в Магазинах ?


Популярні магазини


У Фокстроту все п'ятниці - чорні

Почалася найтриваліша репетиція головною розпродажі року. Роздрібна мережа та інтернет-магазин вважаються лідерами крутих розпродажів, проводячи численні акції абсолютно на всі групи товарів, що є в асортименті:

 • побутову різно-габаритну техніку в кухню і для всього будинку;
 • цифрову електроніку;
 • смарт-гаджети;
 • посуд;
 • фото-відеотехніку;
 • товари для спорту і відпочинку;
 • ручний електроінструмент;
 • садово-городній інвентар.

 • Щодня в торговій мережі відбуваються чудеса. Напередодні всесвітнього свята шопоголіка, Foxtrot оголосив кожен п'ятничний день чорним і щасливим, коли можна придбати великогабаритну і дрібну техніку для будинку за спеціальною ціною. Крім цього, для кожного учасника фокс-клубу, крім основного зниження ціни, передбачена додаткова 10% знижка на будь-яку номінацію. Тільки тут можна відразу забрати покупку, і гасити її вартість частинами. Але і це ще не все! На карту лояльності постійного клієнта нараховуються бонуси. Можна уявити, як виросте кількість балів на карті клієнта, коли почнеться тотальний розпродаж року! Тому тягнути не можна. Потрібно реєструватися на сайті компанії, а в момент глобальних реалізацій накопичити бали. Адже ними ще можна оплачувати такі покупки.

  Так, коли ж це станеться?

  Прийде Чорна п'ятниця в Foxtrot рівно опівночі, вночі, з 29-го на 30-е листопада. У цей момент распахнуться віртуальні вітрини інтернет-майданчики, пропонуючи величезний асортимент товарних одиниць, що знаходяться на складах компанії. В цю мить потрібно бути дуже швидким, тому що найбільші знижки отримають ті, хто першим «добіжить до канадського кордону» - віртуального прилавка інтернет-магазину. Як правило, кількість акційних пропозицій обмежена. Далеко не кожна категорія товарних позицій буде виставлена на реалізацію з максимальними знижками. Тому вивченням пропозицій потрібно зайнятися якомога швидше, і не упустити свій шанс стати щасливим володарем головного призу, що розігрується в цей дивовижний день. Не забувайте, що на першу покупку знову зареєстрованим учасникам фокс-клубу, інтернет-магазин дарує 200 бонусів, які можна використовувати на наступне придбання.

  Про проект

  Copyright © Black Friday v Ukriane 2018

  Cпівробітництво:
  Реклама

  Ми в соціальних мережах:

  Facebook