Чорна п'ятниця в Комфі 2018

Рудоволоса красуня Суперціна плаче в куточку. А знаєте чому? Та тому що Чорна п'ятниця в Comfy б'є всі рекорди по зниженню цін! Дивіться самі.

Чорна п'ятниця в Comfy:


Ви купуєте в Магазинах ?


Популярні магазини


Чим порадуєте?

На полицях Комфі ви знайдете тисячі найменувань побутової, фото і відео техніки, сматрфонів, аксесуарів. Потрібно якісно і недорого? Ласкаво просимо! Тим більше, коли почнеться традиційний листопадовий розпродаж. Чорні п'ятниці дозволяють мільйонам покупців в світі здійснювати свої мрії. Дійсно, це один з небагатьох днів, коли знижки сягають захмарних висот, роблячи тисячі товарів доступніше, а людей - щасливішими. Ось і 30 листопада хапайте удачу за хвіст. Неважливо - віддаєте перевагу ви он-лайн шопінгу, або «живому» відвідуванню магазинів, це ваш реальний шанс. Згадайте, чи не задивлялися ви на новенькі смарт-телевізори? А як щодо фотокамери? Не відмовляйте собі в задоволенні!

Купуємо правильно

Великі розпродажі покликані радувати, але можуть і засмутити. Здавалося б, купуєш за дуже невеликі гроші дійсно варту річ. І ще одну. І ще ... А потім звідки не візьмись - почуття гіркоти і досади. Чому ж свято шопоголіків може обернутися гірким розчаруванням?

Причина 1. Спонтанність.
Ми купуємо, піддавшись ажіотажу. А потім з подивом розглядаємо сто восьмий шарфик, який хоч і купили за копійки, але все ж ... Так, щодо Comfy приклад з шарфиком не дуже, згодні. Але принцип не змінюється: чохол на телефон, модний гаджет, ультрановий смартфон або екшн-камера останнього покоління - всі ці покупки потрібно запланувати заздалегідь.

Причина 2. Непомірність.
«Гуляти так гуляти!» - думаємо ми і спускаємо за пару годин всю зарплату. Як ласо не виглядали б знижки, пам'ятайте: розпродажної кава-машиною ви не сплатите необхідні рахунки. Тому виділіть «чорноп’ятнічний» бюджет і не перевищуйте його! Якщо відчуваєте, що втрачаєте почуття міри, захоплює гусарська зухвалість - перервіться. Підіть попийте кави, подихайте повітрям. Купувати треба на свіжу голову.

Причина 3. Непродуманість.
Цей пункт більше відноситься до любителів «живого» шопінгу. У день Х народу в торгових центрах буде, скажімо так, дуже багато. Звідси - затори на паркувальних майданчиках, неможливість як слід розглянути річ, ажіотаж і банальна тиснява. Тому заздалегідь дізнайтеся про торговий центр все: особливості паркування, входи-виходи, розташування магазинів, туалетів і кафе. Це допоможе вижити в натовпі і не перетворити шопінг на тортури.

Про проект

Copyright © Black Friday v Ukriane 2018

Cпівробітництво:
Реклама

Ми в соціальних мережах:

Facebook