Чорна п'ятниця 2018 в Києві

Популярні магазини


Одяг & обувь


Знижки в leboutique.com
-90%

Leboutique.com

Обвал цін в Presli
-75%

Presli

Распродажи в Rosewe.com
-50%

Rosewe.com

Распродажи в Lotto-sport
-50%

Lotto-Sport

Обвал цен в Kolgot
-50%

Kolgot

Знижки в твоєму браузері: Google Chrome


Знижки

Промокоди

120к знижок

Туризм та відпочинок


Чорна п'ятниця в trikita.com.ua
-80%

Рибальські знижки до мінус 80%. Тільки 3 дні!

"Три Кита" центр сучасної риболовлі

Фінанси


Ви купуєте в Магазинах?


Косметика & парфумерія


Розпродажі в parfums.ua
-50%

PARFUMS.UA

Товари для дому та авто


Чорна п'ятниця в laled.com.ua
-50%

Laled.com.ua

Чорна п'ятниця в avtozvuk.ua
до
-50%

до -50% на всі автотовари!

Іграшки для дітей


Чорна п'ятниця в Toys!
-35%

Toys

Чорна п'ятниця в Містах:


Цифровая & Побутова техніка


Чорна п'ятниця в Stylus
-40%

Stylus

Акції в Mobyllak
-45%

Mobyllak

Чорна п'ятниця в Deshevshe
-44%

Deshevshe.net

Акції в Deka.ua
-20%

Deka.ua

Ювелирка & прикраси


Відео, музика і книги


Чорна п'ятниця в tomtop.com
-40%

Tomtop.com

Чорна п'ятниця в Cafago.com
-40%

Cafago.com

50

Магазинів

150

Знижок

1100

Товарів

Купони і знижки


Меблі


Товари для жінок


Будь першим в розсилці! КОЛИ 30-го ПОЧНУТЬСЯ ЗНИЖКИ !!

Така подія, як Black Friday прийшло в нашу країну відносно недавно. І тим не менше вже встигло стати одним з найбільш очікуваних дій року для всіх любителів покупок. Це свято шопоголіків заснований на тому, що щорічно, в листопаді, велика кількість магазинів і інтернет-магазинів надають знижки до 90% на свій товар. Таке щедре і вигідні умовах покупки, природно, приваблює тисячі покупців. Так коли Чорна п'ятниця все-таки починається?
Інтернет майданчики починають свою розпродаж в Опівночі 30 листопада 2018 року. Під акційні умови і знижки потрапляють практично всі категорії товарів, що привертає абсолютно різних людей. Такий грандіозний захід дає можливість за дуже хорошою ціною купити:

 • взуття;
 • одяг;
 • техніку;
 • аксесуари;
 • побутові прилади;
 • косметику та інші речі.

 • В чорну п'ятницю утворюються величезні черги, які люди займають за багато годин до відкриття торгової точки. Інтернет-магазини же мають тут величезна перевага, так як покупки можна зробити з дому, спокійно вибравши потрібний лот. Крім цього, кращі пропозиції зібрані на одному сайті blackfridays.com.ua, тому не доведеться витрачати багато часу на пошук кращих пропозицій. Але свою популярність захід отримав не тільки через великі знижок. Причина ще й у тому, що вигідні умови діють як на товар, який користується малим попитом, так і на найпопулярніший. Завдяки тому, що покупці масово скуповують продукцію, продавці залишаються у виграші. Також на фактор успішності Чорної п'ятниці впливає і те, що за все через місяць настає Новий рік.

  З історії свята

  Традиція даного заходу зародилася в Сполучених Штатах Америки в позаминулому столітті. Комерційний успіх такої дії виявився настільки суттєвим, що досить швидко традиція влаштовувати розпродаж раз на рік поширилася на більшість розвинених країн світу. На сьогодні даний захід став на стільки важливим для шопоголіків, що вони готуються до нього заздалегідь – беруть відгули на роботі, збирають кошти. Успіх же вдалих покупок залежить від старанності підготовки. Так, найкраще заздалегідь дізнаватися про все асортименті, а також які умови пропонує розпродаж.

  В Україні дана дія ще не отримало настільки грандіозних масштабів, як в західних країнах. Але вже і сьогодні сотні магазинів пропонують знижки, а сотні тисяч покупців з нетерпінням чекають початку розпродажів. Полегшити пошук товарів і кращих умов покупки легко: Чорна п'ятниця 2018 Києві список інтернет-магазинів дозволить зробити це швидко. Які магазини приймають участь? В цьому році представлений величезний вибір магазинів, які будуть брати участь в тотальній розпродажу. Так, техніку і електроніку можна буде закупити в Comfy, Eldorado, Aleco, Алло, Цитрус, Розетка.
  Взуття та одяг представлена не менш популярними мережами: Lamoda, Kedoff.net, Mario Muzi, Carlo Pazolini, Jeka, Роксан і так далі. Крім цього, можна знайти товари для дітей, для дому, косметику, різні знижки на онлайн-кінотеатри, спортивний інвентар, авто- і Мототовари, продукти і напої. Знаючи, коли Чорна п'ятниця Київ 2018 починається, які торгові мережі приймають в ній участь і які речі необхідно купити, можна всього за пару годин придбати все необхідне прямо з дому. Рекомендуємо починати шопінг опівночі, зі стартом розпродажів, так шанси на придбання кращих речей збільшуються.

  Про проект

  Copyright © Black Friday v Ukriane 2018

  Співробітництво:
  Реклама

  Ми в соціальних мережах:

  Facebook