Чорна п'ятниця в Модній Касті 2018

Зовсім скоро настане той чарівний день, єдиний на рік, коли все що хочеться, можна буде купити з кричущими знижками. МоднаКаста просто не може дозволити собі залишитися в стороні. Запрошуємо!

Чорна п'ятниця в Modna Kasta:


Ви купуєте в Магазинах ?


Популярні магазини


Чим багаті?

30 листопада розпродаж торкнеться всіх найкращих брендів. А це значить, цінителі раціональних покупок без зусиль, черг, поспіху зможуть вигідно придбати:

 • одяг;
 • взуття;
 • косметику;
 • парфумерію;
 • постільна білизна;
 • декор для дому;
 • товари для спорту;
 • продовольчі товари;
 • напої
 • і багато іншого.

  Не варто думати, що чорна п'ятниця в ModnaKasta - привід позбутися від залежане або неходового товару. Насправді - це прекрасна можливість втілити свою мрію, яка була недоступна попередні 364 дня. Подумайте також про наступаючі свята. День Святого Миколая, Новий Рік та Різдво вимагають масштабної підготовки, знижки на тисячі товарів будуть дуже до речі. Боїтеся інтернет-шопінгу? Сайт має простий розмірну сітку, завдяки якій ви не промахнетеся з розміром. Але навіть якщо так трапиться - є два тижні, щоб без проблем повернути невдалу покупку. Також звертаємо вашу увагу на те, що ModnaKasta має мережу власних відділень. Тут можна приміряти річ перед оплатою, щоб остаточно переконатися в правильності свого вибору.

  Нюанси і поради

  Щоб не упустити ласі шматочки розпродажного пирога, до цього дня варто підготуватися. По-перше, визначитеся зі списком «хочушек», поки це можна зробити спокійно і з холодною головою. По-друге, виділіть бюджет і обов'язково дотримуйтеся його. Пам'ятайте, гіркота від непотрібної покупки буде з вами набагато довше радості від її ціни.

  Як же отримати максимальну користь з цього унікального дня, чорної п'ятниці? Перш за все, рекомендуємо завантажити безкоштовний мобільний додаток ModnaKasta, оскільки тут свято знижок стартує за 10 хвилин до загального часу Х. Увійдіть, і починаючи з 21 листопада заходите в розділ «Скоро у продажу». Тепер вам потрібна кнопка «Нагадати» навпроти тих акцій, які вас зацікавили. Готово? Відмінно! Чекайте, і ні про що не хвилюйтеся: як тільки буде дано зелене світло розпродажів, на ваш мобільний телефон прийде сповіщення. Можна також заздалегідь заповнити кошик, щоб потім залишилося тільки оформити замовлення і насолоджуватися відмінними товарами.

  Бажаємо вам яскравої чорної п'ятниці разом з МоднаКаста!

  Про проект

  Copyright © Black Friday v Ukriane 2018

  Cпівробітництво:
  Реклама

  Ми в соціальних мережах:

  Facebook