Чорна п'ятниця в Одесі 2018

Популярні магазини


Одяг & обувь


Знижки в leboutique.com
-90%

Leboutique.com

Обвал цін в Presli
-75%

Presli

Распродажи в Rosewe.com
-50%

Rosewe.com

Распродажи в Lotto-sport
-50%

Lotto-Sport

Обвал цен в Kolgot
-50%

Kolgot

Знижки в твоєму браузері: Google Chrome


Знижки

Промокоди

120к знижок

Туризм та відпочинок


Чорна п'ятниця в trikita.com.ua
-80%

Рибальські знижки до мінус 80%. Тільки 3 дні!

"Три Кита" центр сучасної риболовлі

Фінанси


Ви купуєте в Магазинах?


Косметика & парфумерія


Розпродажі в parfums.ua
-50%

PARFUMS.UA

Товари для дому та авто


Чорна п'ятниця в laled.com.ua
-50%

Laled.com.ua

Чорна п'ятниця в avtozvuk.ua
до
-50%

до -50% на всі автотовари!

Іграшки для дітей


Чорна п'ятниця в Toys!
-35%

Toys

Чорна п'ятниця в Містах:


Цифровая & Побутова техніка


Чорна п'ятниця в Stylus
-40%

Stylus

Акції в Mobyllak
-45%

Mobyllak

Чорна п'ятниця в Deshevshe
-44%

Deshevshe.net

Акції в Deka.ua
-20%

Deka.ua

Ювелирка & прикраси


Відео, музика і книги


Чорна п'ятниця в tomtop.com
-40%

Tomtop.com

Чорна п'ятниця в Cafago.com
-40%

Cafago.com

50

Магазинів

150

Знижок

1100

Товарів

Купони і знижки


Меблі


Товари для жінок


Будь першим в розсилці! КОЛИ 30-го ПОЧНУТЬСЯ ЗНИЖКИ !!

Шопоголіки Одеси, радійте! Всього нічого залишилося до найголовнішого свята всіх, хто любить раціональні покупки і грандіозні знижки! Швидше внесіть Чорну П'ятницю в свої календарі, а поки ми чекаємо дня Х, послухайте наші історії.

Про скривджених поліцейських

Приблизно в середині минулого століття торгові мережі Америки придумали відмінний спосіб позбуватися від товару, який затримався на полицях: після Дня Подяки починався сезон тотальних розпродажів. Продавці були готові ставити мінімальні націнки, аби звільнити магазини під нові колекції і моделі. Само собою, хто перший встигав до старту цього атракціону нечуваної щедрості, той і відрізають найкращий шматок пирога. І ось, американські трудящі стали масово брати відгули на післясвяткові п'ятниці, щоб першими увірватися в двері магазинів, які обіцяють грандіозні знижки. Поліцейським в цей день роботи істотно додавалося. Відгули? Розпродажі? Свято шопінгу? Про це середньостатистичний коп міг тільки мріяти. Так з легкої руки служителів порядку і стала одна з п'ятдесяти двох п'ятниць «чорною». І залишається нею досі.

Про економіку та економію

Якщо ви думаєте, що знижка в 90% - жест гуманізму стосовно покупців, то таки ні. Беручи участь в Black Friday, торгові мережі:
 • нарощують товарообіг;
 • покращують імідж бренду, підтримують лояльність;
 • позбавляються від неактуального товару, попит на який протягом наступних декількох місяців істотно впаде або і так був невеликий;
 • звільняють площі і кошти для закупівель нових колекцій.
 • В цілому, це потужний маркетинговий інструмент: за день розпродажів, завдяки грамотній рекламі і промо, деякі магазини примудряються зібрати місячну виручку. А ось як покупцеві не загубитися в тисячах пропозиціях від тисяч магазинів? Обійти їх все фізично неможливо, тим більше, якщо застане нас чорна п'ятниця в Одесі 2018, місті сотень торгових центрів. Запам'ятати у кого, на що і які знижки теж майже не реально. «Майже» - тут ключове слово, але про це наша наступна історія.

  Про легкий шопінг

  Тим, кому хочеться бути в курсі подій, варто звернути увагу на blackfridays.com.ua Завдяки цьому сайту ви зможете оперативно відслідковувати знижки на питання, що цікавлять товари, а значить витратите набагато менше часу і зусиль, щоб роздобути потрібну інформацію. Не любите натовп? Як ми вас розуміємо! В очікуванні чорної п'ятниці 2018 Одесі погортайте список інтернет магазинів - учасників розпродажів. Швидше за все, вашу мрію можна купити, не виходячи з дому.

  Експерти он-лайн шопінгу радять:

 • підписатися на розсилку інтернет-магазину. Навіть коментувати цю раду не будемо - настільки він очевидний;
 • завантажити кошик заздалегідь. У перші секунди розпродажів залишиться тільки натиснути кнопку «Купити»;
 • встановити ліміт покупок на карту. Безготівкові оплати менш відчутні, оскільки ви не бачите ні самих грошей, ні обезлюднює гаманця.
 • І в жодному разі - не втрачайте голови. Вам не потрібен сто восьмий шарфик тільки тому, що сьогодні він коштує три гривні! Краще складіть список пріоритетних покупок і спробуйте його максимально дотримуватися.

  Про дати і терміни

  Так коли ж чорна п'ятниця постукає в наші двері і гаманці в цьому році? Повідомляємо: початок розпродажів стартує з 00:00 30 листопада 2018, і багато офлайн магазинів Одеси в цей день будуть працювати, мало не цілодобово. Що ж, тепер ви знаєте про щасливий день всіх шопоголіків практично всі. Чи готові?

  Про проект

  Copyright © Black Friday v Ukriane 2018

  Співробітництво:
  Реклама

  Ми в соціальних мережах:

  Facebook