Чорна п'ятниця 2018 у Розетці

12 4 6
0днів
:
0годин
:
0хвилин
:
0секунд
Rozetka
2.8 из 5 (13 голосов)
2.8 5 13

Чорна П'ятниця – це всесвітній свято для людей, які люблять робити покупки за максимально вигідними цінами, заощаджуючи при цьому левову частку грошей. Так, після Дня Подяки в Америці, який за традицією проходить на четвертому тижні листопада, початок беруть сотні розпродажів по всьому світу, зокрема і в інтернет-магазинах України. Варто відзначити, що особливо вигідними в акційні дні можуть здатися пропозиції на електроніку та інші дорогі товари і саме на них варто звернути увагу.

Чорна п'ятниця 2018 в Розетці

Сезон різдвяних розпродажів не має визначеної дати, але точно відомо, який день він отримає свій старт – п'ятниця після Дня Подяки, який за традицією проходить в Америці у четвер на четвертому тижні листопада. Варто зазначити, що в більшості великих країн свято покупок під назвою Black Friday відбувається у неймовірно великих масштабу х, особливо це стосується країн, США, Китаю і інших світових лідерів з виробництва і постачання продукції в самих різних напрямках.

Чорна П'ятниця в Україні

Так, найбільші торгові майданчики і інтернет-магазини країни надають своїм користувачам можливість купувати техніку, електроніку, меблі, аксесуари та гаджети, одяг з певною вигодою для самого покупця. Зазвичай обсяг наданих магазинами пропозицій досить великий, що дозволяє з легкістю підібрати необхідний лот для себе. Якщо розглядати інтернет-магазини, в яких можна придбати все, що завгодно, то не можна не згадати найбільший інтернет-супермаркет " Розетка, який вже протягом кількох років займає лідируючі позиції на території України в питанні реалізації електроніки, побутової техніки, гаджетів і взагалі, різних товарів. Чорна П'ятниця в інтернет-супермаркеті Розетка – це справжнє свято для тих, хто віддає перевагу покупок в реальних магазинах аналог з використанням мережі інтернет. Так, для цього є кілька причин:


Купувати в інтернет магазині Rozetka багато дешевше, ніж в аналогових реальних магазинах.
Сама компанія надає гарантію на будь-яку продається продукцію.
На відміну від інших інтернет і реальних магазинів, Розетка не соромиться проводити для своїх покупців акційні програми світового масштабу, такі, як Black Friday.

На купівлі, яких товарів можна заощадити

Як було зазначено раніше, Rozetka – інтернет-супермаркет, тому знижки тут будуть на різні товари. Так, на покупці дорогої електроніки (саме її найчастіше купують на цьому сайті) можна заощадити суттєві суми грошей. Деякі знижки доходять до непристойних 25-40%, що не може не радувати покупця. Це стосується смартфонів, розумних годин, планшетів, ноутбуків і інших речей, без яких багато нині не уявляють своє життя. Так, "Чорна П'ятниця" – це відмінна можливість придбати для себе дорогий гаджет, про який ви раніше тільки мріяли або ж зробити подарунок коханій і близькій людині, при цьому звівши свої витрати до мінімуму. Але не варто «позіхати» - кількість акційних товарів найчастіше обмежена, тому гроші на придбання варто підготувати заздалегідь, щоб не упустити потрібний товар.

комментарии пользователей