Чорна п'ятниця в Сітіком 2018

Задумалися про покупку смартфона, телевізора або ноутбука? Ласкаво просимо в інтернет-магазин Сітіком! Широкий вибір, лояльні ціни і можливість купити все в кредит - чого ще бажати?

Чорна п'ятниця в City.com.ua:


Ви купуєте в Магазинах ?


Популярні магазини


Асортимент і ціни

На віртуальних і реальних полицях представлені сотні найменувань різноманітного товару:

 • техніка Apple;
 • смартфони;
 • планшети;
 • гарнітура;
 • ноутбуки і ПК;
 • розумний годинник;
 • спортивні гаджети;
 • камери і багато іншого

 • Також компанія пропонує поставки техніки прямо з США. Постійно діє розпродаж на вітринні екземпляри і на те, що вже побувало в сервісі. А ще практично будь-яку річ можна купити в кредит або розстрочку. Інтернет-магазин City.com.ua має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, добре організований каталог і вельми інформативні картки товару.

  Чим порадує чорна п'ятниця?

  У поточному році Чорна п'ятниця в City.com.ua стартує о 9:00 30 листопада. Це чудова нагода і можливість придбати якісну техніку провідних світових виробників за доступними цінами. Адже знижки в цей день обіцяють бити всі рекорди! До речі, на товар, придбаний в період розпродажів, також поширюються вимоги Закону про захист прав споживачів. Це означає, що зберігши передпродажний вид, ви можете повернути покупку протягом 14-ти днів. А якщо поломка? Фахівці магазину встановлять її причину і запропонують товар взамін.

  Максимум користі при мінімумі витрат

  Четверта п'ятниця листопада для багатьох - довгоочікуваний день. Люди беруть відгули заради того, щоб присвятити час шопінгу. Безліч покупців буду атакувати торговельні центри і магазини в надії бути в числі перших і отримати максимальні знижки. Якщо ви плануєте відвідати оффлайн-розпродажі, дуже радимо вам визначитися з місцями шопінгу заздалегідь. Як правило, торгові точки широко анонсують акції цього дня, і у вас буде час, щоб грунтовно підготуватися. Також не зайве буде визначити, яку суму ви готові витратити і які ваші пріоритети. Таке нескладне планування допоможе уникнути непотрібних покупок. Щиро бажаємо вам високих знижок і реалізації всіх планів в чарівний день Black Friday!

  Про проект

  Copyright © Black Friday v Ukriane 2018

  Cпівробітництво:
  Реклама

  Ми в соціальних мережах:

  Facebook