Чорна п'ятниця 2023 у Ів Роше

1
0днів
:
0годин
:
0хвилин
:
0секунд
Yves-Rocher
Yves-Rocher
3.6 из 5 (5 голосов)
3.6 5

Рослинна косметика з Франції, колиски краси і стилю. Як думаєте, що може бути краще? Ми відповідаємо: та ж косметика, але коли на неї небачені знижки! Адже невблаганно наближається четверта п'ятниця листопада...

Французький шарм у вітчизняному виконанні

Жителі України знайомі з маркою Ів Роше з далекого 1994 року. Саме тоді з'явилися перші оффлайн-бутіки цієї косметики. Філософія бренду формує навколо нас світ гармонії з природою, розумного споживання і абсолютної якості. Саме тому ціна на продукцію компанії ніколи не була низькою. Однак чи означає це, що долучитися до неї можуть тільки обрані? Відповіддю на це питання є для всіх нас стане чорна п'ятниця Yves Rocher. День небачених знижок, покликаний познайомити з цією маркою якомога більше наших співгромадян. Чого не вистачає у вашій косметичці? Туш? Помада? Тіні або рум'яна? А може, прийшла пора подбати про шкіру? Вашій увазі – сотні найменувань косметичних засобів, що беруть участь у розпродажі з 27 листопада.

Як купувати

Для початку давайте проведемо ревізію у вашій косметичці. Перегляньте всі свої кошти і викиньте старі, ті, якими не користуєтеся. Або ті, термін придатності яких минув. Як би не було шкода ось цю помаду, але якщо ви вже третій рік ніяк не можете її використовувати до кінця – вам краще розлучитися. Також перегляньте засоби для догляду та парфуми. До речі, Black Friday – прекрасний шанс протестувати знаменитий аромат від Yves Rocher. Спробуйте став класикою Comme un Evidence або So Elixir, відкрийте світ вишуканості та розкоші! Провівши ревізію, ми складемо список необхідних покупок. Тепер нам залишиться тільки наповнити кошик і зачаїтися в передчутті настання години Х! Рекомендуємо також перевірити правильність заповнення полів з контактною інформацією та інформацією про доставку. Важливо простежити, щоб сума замовлення була вище певного порогу – адже в іншому випадку доведеться платити і за доставку теж. Навіщо нам засмучуватися в такий прекрасний день як чорна п'ятниця? В кінці-кінців можна взяти щось про запас або на подарунок. Ціла низка свят насувається! На сайті інтернет-магазину ви також зможете відстежити посилку. А якщо знадобиться консультація фахівця або виникнуть якісь питання – гаряча лінія торгової марки до послуг покупців. Отже, вдалих покупок і красивою чорної п'ятниці!

коментарі користувачів

Будь в курсе всех скидок!

👇 Наши каналы 👇