Чорна п'ятниця 2023 у Алло

13
0днів
:
0годин
:
0хвилин
:
0секунд
Allo
Allo
4 из 5 (13 голосов)
4 5

Якщо в будь-якому українському місті поцікавитися, де найвигідніше купити цифрову техніку зі знижками, цікавими покупцеві акціями і тривалою розстрочкою, то кожен другий перехожий з упевненістю відповість – це мережа магазинів Алло!

Що пропонують

Крім мережі роздрібної реалізації, компанія Allo має інтернет-майданчиком. В Чорну П'ятницю обидва ресурсу користуються великою популярністю у покупців, завдяки постійно діючим акцій і гнучким знижковим систем. Тут в будь-який час можна оформити розстрочку під вигідні відсотки практично на всі пропоновані товарні позиції:

Покупки на Black Friday

У ніч з четверга 24-го на п'ятницю 25-го листопада, рівно о 00:01 за київським часом відкриються двері інтернет-магазину, і розпочнеться щорічна грандіозний розпродаж всіх товарних номінацій, якими володіє торговельна мережа. Зверніть увагу на всю вигоду інтернет-покупок:

Повна відсутність ажіотажу біля прилавка.

Наявність часу, щоб оцінити вартість товару, порівняти ціни з іншими ресурсами і продумати необхідність його придбання.
Наявність кур'єрської доставки до порога дому куплених в інтернет-магазині речей.

У цей чарівний і самий довгоочікуваний для юзерів і шопоголіків день, на деякі категорії товарів знижки будуть досягати 90%. Але покупцю головне не помилитися і не зациклитися. Вже зараз менеджери магазинів попереджають, що найбільший відсоток знижок поширюється на аксесуари – захисні плівки чохли. Для інших категорій товарів дисконтна система діє, починаючи від 35%. Триватиме купівельний свято аж до 1 грудня, 23.59 за київським часом. Це означає, що в купівельний марафон включений не тільки кіберпонеділок, але і вся подальша тиждень, коли інтернет-користувач може придбати не тільки самі необхідні речі для дому і сім'ї, але і подбати про різдвяні та новорічні подарунки для друзів і близьких.

коментарі користувачів

Будь в курсе всех скидок!

👇 Наши каналы 👇