Чорна п'ятниця 2023 у Фокстроті

17
0днів
:
0годин
:
0хвилин
:
0секунд
Foxtrot
Foxtrot
3 из 5 (33 голосов)
3 5

Потрібен новий холодильник, шукайте пральну машину замість старої, або хочете встановити потужний сучасний кондиціонер? Потерпіть кілька тижнів. Адже в останній п'ятничний день листопада тільки Фокстрот пропонує великогабаритну техніку зі знижкою 40%.

У Фокстроту всі п'ятниці – чорні

Почалася сама тривала репетиція головною розпродажі року. Роздрібна мережа і інтернет-магазин вважаються лідерами крутих розпродажів, проводячи численні акції абсолютно на всі групи товарів, наявних в асортименті:

  • побутову різно-габаритну техніку в кухню і для всього будинку;
  • цифрову електроніку;
  • смарт-гаджети;
  • посуд;
  • фото-відеотехніку;
  • товари для спорту і відпочинку;
  • ручний електроінструмент;
  • садово-городній інвентар.

Щодня в торговельній мережі відбуваються чудеса. Напередодні всесвітнього свята шопоголіка, Foxtrot оголосив кожен п'ятничний день чорним і щасливим, коли можна придбати великогабаритну і дрібну техніку для дому за спеціальною ціною. Крім цього, для кожного учасника фокс-клубу, крім основного зниження ціни, передбачена додаткова 10% знижка на будь-яку номінацію. Тільки тут можна відразу забрати покупку, і гасити її вартість частинами. Але і це ще не все! На карту лояльності постійного клієнта нараховуються бонуси. Можна уявити, як зросте кількість балів на карті клієнта, коли почнеться тотальний розпродаж! Тому зволікати не можна. Потрібно реєструватися на сайті компанії, а в момент глобальних реалізацій накопичити бали. Адже ними ще можна оплачувати наступні покупки.


Так, коли ж це станеться?

Прийде Чорна п'ятниця Foxtrot рівно опівночі, вночі, з 24-го на 25-е листопада. У цей момент скинути віртуальні вітрини інтернет-майданчики, пропонуючи широкий асортимент товарних одиниць, що перебувають на складах компанії. У цю мить треба бути дуже швидким, тому що найбільші знижки отримають ті, хто першим добіжить до канадського кордону» – віртуального прилавка інтернет-магазину. Як правило, кількість акційних пропозицій обмежена. Далеко не кожна категорія товарних позицій буде виставлена на реалізацію з максимальними знижками. Тому вивченням пропозицій потрібно зайнятися як можна швидше, і не упустити свій шанс стати щасливим володарем головного призу, що розігрується в цей дивовижний день. Не забувайте, що на першу покупку знову зареєстрованим учасникам фокс-клубу, інтернет-магазин дарує 200 бонусів, які можна використовувати на таке придбання.

коментарі користувачів

Будь в курсе всех скидок!

👇 Наши каналы 👇