Чорна п`ятниця 2023Політика конфіденційності

0 0
0днів
:
0годин
:
0хвилин
:
0секунд

Популярні магазини

 • Vencon
 • Yakaboo
 • Интернет-магазин N1 в Украине
 • Yves Rocher
 • Eldorado
 • Answear
 • Foxtrot
 • Citrus
 • Born2be
 • Intimo
 • Antoshka
 • Gold

Одяг & Взуття

Цифрову & Побутову Техніку

Косметику & Парфумерію

Будь першим в розсилці!

КОЛИ 24-го ПОЧНУТЬСЯ ЗНИЖКИ!!

Товари для дому

Хочете додати свій магазин?

Ваше ім´я:
Ваш e-mail:
Текст повідомлення:
181магазинів
37220знижок
62034товарів

Ювелирка

 • Голд Gold
 • Золотой стандарт Золотой стандарт
 • 925 925

Туризм

BlackFridays.com.ua приділяє велику увагу збереженню конфіденційності інформації, що надається користувачам сервісу і докладає всіх можливих зусиль для її захисту, безпечного зберігання та нерозголошення.

BlackFridays.com.ua дотримується принципів забезпечення конфіденційності відповідно до вимог чинного законодавства, рекомендацій міжнародних асоціацій в області охорони конфіденційності та етичними нормами.

BlackFridays.com.ua здійснює збір, зберігання, обробку, використання і поширення інформації з метою надання користувачам необхідних послуг.

ЗБІР І ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ
BlackFridays.com.ua збирає інформацію, яка передається користувачами, з метою використання сервісу (електронна адреса, ім'я). BlackFridays.com.ua гарантує, що надана особиста інформація не надається третім особам і не розголошується. BlackFridays.com.ua вживає всіх необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональних даних користувачів від неправомірного або випадкового доступу до них третіх осіб, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а так само від інших неправомірних дій.

BlackFridays.com.ua залишає за собою право здійснювати агрегацію, угруповання і систематизацію вихідних статистичних даних і використовувати агреговані статистичні дані для складання звітів, проведення досліджень, розробки інструментів, надання послуг користувачам сервісу. Агреговані дані не дозволяють отримати будь-яку інформацію про конкретних користувачів сервісу без їх на те згоди. Зібрані дані і отримана інформація може зберігатися в BlackFridays.com.ua необмежену кількість часу.

ПЕРЕДАЧА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТРЕТЬОЇ СТОРОНЕ
BlackFridays.com.ua вправі надавати доступ до персональної інформації про користувачів сервісу в наступних випадках:

Користувач сервісу дав на це згоду.
Це потрібно для надання користувачам послуг сервісу BlackFridays.com.ua або сервісів довірених партнерів столу замовлень BlackFridays.com.ua.
Цього вимагає українське законодавство або органи державної влади відповідно до передбачених законами процедурами.

ЕЛЕКТРОННІ розсилки
BlackFridays.com.ua за згодою користувача вправі здійснювати електронні розсилки новин, інформації про спеціальні пропозиції та акції BlackFridays.com.ua, відправляти індивідуальні відповіді на звернення своїх клієнтів з питань виконання замовлень, користування сервісом, побажань і пропозицій на адресу BlackFridays.com. ua. Якщо користувач залишає своєї електронну адресу на сайті BlackFridays.com.ua або авторизується через соціальні мережі - це автоматично вважається підтвердженням згоди на отримання електронних розсилок.

Якщо Ви хочете відмовитися від отримання електронної розсилки, то Ви можете в будьякий час відписатися від розсилки самостійно, натиснувши на відповідне посилання, розташовану внизу кожного листа електронної розсилки.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
BlackFridays.com.ua не несе відповідальність за виконання замовлень і терміни доставки, так як обробку замовлень і їх доставку здійснюють інтернет-магазини - партнери акції. З питань обслуговування та доставки користувач повинен зв'язуватися з представниками інтернет-магазинів, використовуючи контакти, зазначені на сайті інтернет-магазинів, де користувач придбав товари.

BlackFridays.com.ua не несе відповідальність за невідповідність цін, назв і описів товарів на сайті BlackFridays.com.ua і на сайті інтернет-магазинів - партнерів акції.

ЗМІНИ В ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
BlackFridays.com.ua вправі вносити зміни і доповнення до даної Політику конфіденційності.

Актуальний варіант Політики конфіденційності столу замовлень BlackFridays.com.ua опублікований за адресою: https://BlackFridays.com.ua/policy-ua.html

ПИТАННЯ З ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Якщо у вас виникли питання, пропозиції та коментарі щодо Політики конфіденційності, Ви можете звернутися по e-mail: [email protected]

коментарі користувачів

Будь в курсе всех скидок!

👇 Наши каналы 👇