Чорна п'ятниця 2023 у Комфі

5
0днів
:
0годин
:
0хвилин
:
0секунд
Comfy
Comfy
2.7 из 5 (49 голосов)
2.7 5

Рудоволоса красуня Суперціна плаче в куточку. А знаєте чому? Та тому що Чорна п'ятниця Comfy б'є всі рекорди по зниженню цін! Дивіться самі.

Чим порадуєте?

На полицях Комфі ви знайдете тисячі найменувань побутової, фото і відео техніки, сматрфонів, аксесуарів. Потрібно якісно і недорого? Ласкаво просимо! Тим більше, коли розпочнеться традиційна листопадова розпродаж. Чорні п'ятниці дозволяють мільйонам покупців в світі здійснювати свої мрії. Дійсно, це один з небагатьох днів, коли знижки сягають захмарних висот, роблячи тисячі товарів доступніше, а людей – щасливішими. Ось і 27 листопада хапайте удачу за хвіст. Неважливо – ви віддаєте перевагу онлайн шопінг, або «живе» відвідування магазинів, це ваш реальний шанс. Ану згадайте, не задивлялися на новенькі смарт-телевізори? А як щодо фотокамери? Не відмовляйте собі в задоволенні!

Купуємо правильно

Великі розпродажі покликані радувати, але можуть і засмутити. Здавалося б, купуєш за дуже невеликі гроші дійсно цінну річ. І ще одну. І ще... А потім звідки ні візьмися – почуття гіркоти й досади. Чому ж свято шопоголіків може обернутися гірким розчаруванням?

Причина 1. Спонтанність.
Ми купуємо, піддавшись ажіотажу. А потім з подивом розглядаємо сто восьмий шарфик, який хоч і купили за копійки, але все ж... Так, щодо Comfy приклад з шарфиком не дуже, згодні. Але принцип не змінюється: чохол на телефон, модний гаджет, ультра новий смартфон або екшн-камера останнього покоління – всі ці покупки потрібно запланувати заздалегідь.

Причина 2. Надмірність.
«Гуляти так гуляти!» - думаємо ми і спускаємо за пару годин усю зарплату. Як лакомо не виглядали б знижки, пам'ятайте: розпродажної кава-машиною ви не сплатите необхідні рахунки. Тому виділіть «чернопятничный» бюджет і не перевищуйте його! Якщо відчуваєте, що втрачаєте почуття міри, накочує гусарська зухвалість – перервіть. Ідіть випийте кави, подихайте повітрям. Купувати треба на свіжу голову.

Причина 3. Непродуманість.
Цей пункт більше відноситься до любителів «живої» шопінгу. В день Х народу в торгових центрах буде, скажімо так, дуже багато. Звідси – затори на парковках, неможливість як слід розглянути уподобану річ, ажіотаж і банальна тиснява. Тому заздалегідь дізнайтеся про торговому центрі все: особливості паркування, входи-виходи, розташування магазинів, барів та кафе. Це допоможе вижити у натовпі і не перетворити шопінг в катування. Гарних покупок і здійснення самих грандіозних ідей з Комфі - як в чорну п'ятницю, так і кожен день!

коментарі користувачів

Будь в курсе всех скидок!

👇 Наши каналы 👇