Гуллівер Чорна п'ятниця 2023

1 0
0днів
:
0годин
:
0хвилин
:
0секунд
Gulliver
Gulliver
4.5 из 5 (2 голосов)
4.5 5

Чорна П’ятниця Гуллівер

Торгово-розважальний центр Гуллівер радий оголосити про свою тотальну участь у святі Чорної П'ятниці 2023! Тільки у нас ви зможете:

  • якісно відпочити;
  • смачно поїсти;
  • від душі повеселитися;
  • купити все необхідне для дому, офісу;
  • стильно одягнутися і взутися;
  • привести в порядок волосся, руки і тіло;
  • отримати автограф улюбленого кумира.

Омріяний старт

У Рік Собаки Чорна П’ятниця в Гуллівері, як і по всій території країни, починається опівночі з 24-го на 25-е листопада. І її апогей припадатиме на першу половину дня. Адже саме в цей час кожен намагається придбати, як можна більше необхідного за найнижчими цінами. До речі, парковка на території центру працює цілодобово, що дає вам можливість стати найпершим покупцем в Black Friday.

Варто відзначити, що ТРЦ дуже легко знайти, так як розташований він в центрі міста. Поруч з ним знаходиться 3 станції метро, які полегшать шлях до заповітних покупок.

Чого очікувати?

Якщо ви не знаєте, що об'єднує Гуллівер, Київ, Чорна П’ятниця, тоді ось кілька підказок.

По-перше, ви знайдете весь спектр послуг для будь-яких потреб. По-друге, зможете одягнути і взути себе і всю родину в брендовий одяг. По-третє, отримати масу позитивних емоцій, відвідавши кращі кафе та ресторани, боулінг, кінотеатри, дитячий центр, різноманітні виставки та сесії.

І тільки в Black Friday на все це щастя надаються найбільші знижки в божевільному розмірі від їх реальної вартості. До речі, навіть, якщо у вас несподівано закінчилися гроші, на території ТРЦ працює банк, який обов'язково допоможе вам вирішити цю плутанину.

Так що швидше підписуйтесь на оновлення blackfridays.com.ua, і завжди залишайтеся в курсі всіляких сейлів протягом року.

коментарі користувачів

Будь в курсе всех скидок!

👇 Наши каналы 👇